Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

До відома випускників школи та їх батьків!

Якщо ви вагаєтесь де отримати вищу освіту - завітайте до Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету, переконайтесь на власні очі у правильному виборі навчального закладу!

Наш коледж розташований у сільській місцевості – це забезпечить набагато спокійніші умови перебування та навчання, ніж у навчальному закладі, розташованому в місті.

У нас дуже довірливі товариські відносини між педагогами і студентами.

Вас неодмінно зацікавлять низькі витрати на перебування в коледжі (державна основа навчання, дешеве харчування, помірна плата за гуртожиток тощо).

Ми маємо хорошу матеріально – технічну базу, використовуємо для підготовки фахівців сучасні освітні технології. До послуг студентів електронна бібліотека, доступ до мережі Internet.

Основою якісної навчальної діяльності в коледжі є практична підготовка спеціалістів відповідно до існуючих та перспективних вимог ринку праці.

Вступивши до нас після школи, молода людина має можливість без вступних випробувань продовжити навчання у спеціалізованих групах Сумського національного аграрного університету зі скороченим терміном навчання.

З великим задоволенням працевлаштовують наших випускників провідні господарюючі суб`єкти регіону.

У коледжі створені всі умови для змістовного дозвілля студентів (спортивні секції, гуртки художньої самодіяльної та технічної творчості, клуби за інтересами). Педагоги коледжу опікуються зайнятістю студентів від підйому до відходу до сну.

Нас називають родзинкою Лебединщини, бо коледж розташований серед красивої природи – навколо навчального закладу ліс, ставки, лани, незабруднені повітря і вода.

Отож, чекаємо Вас у коледжі! Ви будете приємно здивовані!

Документи приймаємо з 11 липня до 20 липня на денну форму навчання (на базі 9  класів), з 11 липня до 27 липня на денну форму навчання (на базі 11 класів - з сертифікатами), та з 11 липня по 11 серпня на заочну форму навчання за спеціальностями:

«Агрономія»;

«Ветеринарна медицина»;

«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше познайомитись з нашим навчальним закладом можна на сайті www.agrocollege.sumy.ua

Коледж знаходиться за адресою: 42243, Сумська область,Лебединський район, с. Малий Вистороп, вул. Рибалка, 1

Телефони для довідок: (05445) 36243; 36218; 36214

Приймальна комісія

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери