Сумський НАУ
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Рейтинговий список від 18.07.2024

Фаховий молодший бакалавр, Денна,

204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 204 ТВАР 1 КУРС,

за кошти державного або регіонального замовлення

 

 

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Киричко Аня Анатоліївна 170
2 Падалка Єлизавета Павлівна 170
3 Ткаченко Руслан Васильович 155
4 Даренський Олег Сергійович 153
5 Шокало Олександр Борисович 150
6 Шаповал Володимир Іванович 150
7 Семененко Євген Сергійович 140
8 Бондар Анатолій Миколайович 140
9 Салмін Сергій Миколайович 138
10 Івахнов Олег Вікторович 138
11 Росоха Руслан Михайлович 135
12 Жалдак Олександр Миколайович 130
13 Герасименко Олександр Володимирович 123
14 Гузь Микола Григорович 120
15 Ковальчук Олександр Федорович 120
16 Михайлов Олександр Володимирович 120
17 Жерносєк Руслан Ігорович 120
18 Кас`ян Роман Якович 118
19 Безпалий Ярослав Юрійович 110
20 Шоломій Сергій Анатолійович 110
21 Кашук Юрій Володимирович 110
22 Слєпченко Микола Олександрович 110
23 Шумило Олег Сергійович 110
24 Сурков Андрій Миколайович 110
25 Попов Сергій Володимирович 110
26 Яценко Іван Іванович 100
27 Панасенко Андрій Григорович 100
28 Уродливченко Сергій Олександрович 100

 

 

Рейтинговий список від 18.07.2024 Фаховий молодший бакалавр, Денна, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 204 ТВАР 1 КУРС, за кошти державного або регіонального замовлення в форматі PDF

 

Рейтинговий список від 18.07.2024

Фаховий молодший бакалавр, Денна,

211 Ветеринарна медицина, 211 вет.мед.9 кл,

за кошти державного або регіонального замовлення

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Прудник Лідія Михайлівна 170
2 Шпетна Альона Андріївна 170
3 Дубина Анна Олександрівна 170
4 Мойсеєнко Крістіна Володимирівна 170
5 Рудоман Влада Сергіївна 170
6 Анікєєнко Анастасія Олександрівна 170
7 Шевчун Дмитро Ігоревич 160
8 Чернушенко Микола Миколайович 160
9 Борисенко Олексій Павлович 160
10 Наумець Дмитро Анатолійович 160
11 Матюшко Олексій Валерійович 160
12 Гречаниченко Роман Миколайович 150
13 Дудник Сергій Михайлович 140
14 Голуб Дмитро Сергійович 140
15 Гузь Сергій Григорович 140
16 Дудко Микола Григорович 140
17 Жук Олександр Михайлович 130
18 Карпенко Анатолій Олександрович 130
19 Орєхов Володимир Іванович 120
20 Тімченко Юрій Миколайович 120
21 Шамрай Ігор Анатолійович 120
22 Чоботок Олександр Іванович 120
23 Туча Микола Миколайович 120
24 Монець Сергій Степанович 120
25 Коваленко Олег Леонідович 110
26 Москалець Юрій Олександрович 110
27 Колодка Олександр Єгорович 110
28 Рябко Іван Анатолійович 110
29 Рябко Олексій Анатолійович 110
30 Суяров Віталій Валерійович 110
31 Мальцев Олександр Анатолійович 100
32 Ляшенко Валерій Миколайович 100
33 Шрамко Юрій Васильович 100
34 Янченко Сергій Михайлович 100

Рейтинговий список від 18.07.2024 Фаховий молодший бакалавр, Денна, 211 Ветеринарна медицина, 211 вет.мед.9 кл, за кошти державного або регіонального замовлення в форматі PDF

 

Рейтинговий список від 18.07.2024

Фаховий молодший бакалавр, Денна,

201 Агрономія, 201 АГРО 1 курс,

за кошти державного або регіонального замовлення

 

 

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Совкова Анастасія Євгеніївна 181
2 Плєшко Натан Андрійович 174
3 Боряк Ігор Олександрович 172
4 Приходько Олександр Олександрович 170
5 Проскурін Олександр Романович 170
6 Лазоренко Роман Сергійович 168
7 Козолуп Андрій Сергійович 168
8 Чорномаз Дмитро Костянтинович 165
9 Кучеренко Даніло Романович 162
10 Парфило Андрій Юрійович 161
11 Парфило Матвій Олексійович 160
12 Коровніченко Олександр Михайлович 155
13 Комлик Андрій Юрійович 135
14 Батюк Олександр Сергійович 125
15 Пухкало Валерій Володимирович 125
16 Олійник В`ячеслав Миколайович 125
17 Огієнко Олександр Олександрович 125
18 Малюк Олег Миколайович 125
19 Ребенчук Віталій Петрович 120
20 Пістрик Петро Миколайович 120
21 Артеменко Ігор Миколайович 120
22 Назаренко Олексій Ігорович 115
23 Рикун Віталій Михайлович 115
24 Духно Олександр Євгенійович 110
25 Зуйков Олександр Володимирович 110
26 Кас`ян Юрій Олександрович 110
27 Кирюшко Олександр Олексійович 110
28 Легкий Костянтин Васильович 110
29 Яровий Євген Васильович 105
30 Яценко Микола Іванович 100

 

Рейтинговий список від 18.07.2024 Фаховий молодший бакалавр, Денна, 201 Агрономія, 201 АГРО 1 курс, за кошти державного або регіонального замовлення в форматі PDF

 

Співбесіда з української мови та біології для вступників на основі БЗСО, спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С.Рибалка СНАУ» запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Співбесіда з української мови та біології для вступників на основі БЗСО, спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Дата і час: 17 липня 2024 10:00 AM Хельсінки

Ввійти в Zoom Конференцію https://us05web.zoom.us/j/3281684456?pwd=R1pSYVYxS0N6WUtZUnBMck1Xbi9Pdz09&omn=83797399598

Ідентифікатор конференції: 328 168 4456

Код доступа: 5JPTSU

 

Співбесіда з української мови та біології для вступників на основі БЗСО, спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С.Рибалка СНАУ» запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Співбесіда з української мови та біології для вступників на основі БЗСО, спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Дата і час: 16 липня 2024 10:00 AM Хельсінки

Ввійти в Zoom Конференцію https://us05web.zoom.us/j/3281684456?pwd=R1pSYVYxS0N6WUtZUnBMck1Xbi9Pdz09&omn=82802258767

Ідентифікатор конференції: 328 168 4456

Код доступа: 5JPTSU

 

Співбесіда з української мови та біології, для вступників на основі БЗСО, спеціальність 201 «Агрономія»

ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ» запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Співбесіда з української мови та біології, для вступників на основі БЗСО, спеціальність 201 «Агрономія»

Дата і час: 15 липня 2024 10:00 AM Хельсінки

Ввійти в Zoom Конференцію https://us05web.zoom.us/j/3281684456?pwd=R1pSYVYxS0N6WUtZUnBMck1Xbi9Pdz09&omn=82774683373 https://us05web.zoom.us/j/3281684456?pwd=R1pSYVYxS0N6WUtZUnBMck1Xbi9Pdz09&omn=82774683373

Ідентифікатор конференції: 328 168 4456

Код доступа: 5JPTSU

 

Положення про критерії оцінки абітурієнтів при проведенні співбесіди з української мови на основі базової загальної середньої освіти у 2024 році

Детальніше...

 

Програма індивідуальної усної співбесіди для абітурієнтів ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка Сумського НАУ» з української мови на основі базової загальної середньої освіти у 2024 році

Детальніше...

 

Програма індивідуальної усної співбесіди для абітурієнтів ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка Сумського НАУ» з біології на базі основної школи у 2024 році

Детальніше...

 

Розклад проведення співбесіди з української мови та біології

Розклад проведення співбесіди з української мови та біології

 

Наказ № 77 від 10.06.2024 «Про затвердження складу комісії для проведення співбесіди»

Детальніше...

 

Положення про проведення співбесіди для вступу до ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка Сумського НАУ»

Детальніше...

 
Відеодайджест

Пошук по сайту
Календар
< липня 2024 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        
Статистика
На даний момент 1855 гостей на сайті
Користувачі : 103
Зміст : 712
Переглянути хіти змісту : 1573137
Бібліотека коледжу
Мапа відвідувачів
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери