Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Заняття школи молодого педагога

Майже кожного року педагогічний колектив Маловисторопського фахового коледжу поповнюється молодими фахівцями. Тож, на початку навчального року при навчально- методичному кабінеті навчального закладу розпочала свою роботу «Школа професійної адаптації молодого викладача», кожне заняття якої сприяє засвоєнню молодими фахівцями основ педагогічної майстерності та досконалому володінню технологіями надання фундаментальних знань своїм студентам. Педагогічна молодь формує свій новий стиль роботи, враховуючи рух часу та його специфіку.

Велику роль в ефективності роботи школи професійної адаптації молодого викладача відіграє співпраця та обмін досвідом молодих та досвідчених педагогів. На перше заняття, яке відбулося 16 вересня, були запрошені – практичний психолог коледжу, Михайлик В.О. Вона розповіла молодим колегам про роль викладача в забезпеченні сприятливого психолого – педагогічного мікроклімату на занятті. Також досвідом ведення та оформлення навчально – методичної документації поділилися високопрофесійні педагоги – Ващенко Л.Д. та Савченко Н.С..

В невимушеній доброзичливій атмосфері, за філіжанкою чаю, колеги підняли та обговорили багато актуальних питань, розглянули педагогічні ситуації та, і взагалі, отримали задоволення від спілкування та спільної роботи.

Нашій творчій молоді /Солодовій І.С., Косяченку В.М., Карпенко Л.В., Гаращенко О.О., Ковалівській А.А, Обєщик А.В./ бажаємо не втрачати прагнення до знань та професійного вдосконалення, щирого захоплення педагогічною справою та результатами своєї роботи!!!!

Завідувач навчально-методичним кабінетом - Ю Савенко.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Зустріч з ректором

06.09.2021 р. на зустріч з колективом коледжу та студентами прибув ректор СНАУ, академік НААН України, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Іванович Ладика.

В читальній залі ректор провів зустріч зі студентами коледжу, викладачами,працівниками виробничого та господарського підрозділів,на якій глибоко та змістовно розкрив досягнення Сумського НАУ, участь в міжнародних проєктах, грантову діяльність.

Ректор висвітлив перспективи щодо подальшої співпраці університету та коледжу, відповів на запитання працівників та студентів, запросив випускні групи відвідати СНАУ та ознайомитися з його навчальною базою. Наголосив, що викладачі університету можуть допомогти у підготовці студентів коледжу до ЗНО в онлайн зустрічах.

Володимир Іванович подякував за роботу директора коледжу Володимира Доценка та вручив грамоту за сумлінне та якісне виконання службових обов’язків під час проведення вступної компанії 2021 року,організацію прийому студентів на навчання, забезпечення виконання плану набору. Грамотами за високі досягнення у профорієнтаційній роботі були відзначені голова приймальної комісії Ольга Опімах, викладач Юлія Губа, студент Сергій Гончаренко.

Колектив коледжу вдячний Володимиру Ладиці за високу довіру,допомогу та підтримку нашого навчального закладу.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

День знань

День знань – це єдине свято, яке однозначно є загальним для всіх і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене приємними словами та щирими посмішками.

1 вересня у Маловисторопському фаховому коледжі імені П.С. Рибалка СНАУ відбулась урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року.

Захід відкрили акапельно виконаним державним гімном. Вітальну промову висловив директор коледжу Володимир Доценко та вручив викладачам грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за сумлінну працю та високі досягення на педагогічній ниві.

Яскравою ходою крокували першокурсники. Кращі студенти коледжу поклали квіти для вшанування пам’яті борцям за волю і незалежність України,до меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні, до бронзового погруддя маршала Бронетанкових військ П.С.Рибалка та меморіальної дошки випускниці коледжу М.Х.Савченко.

Із молитвою та зі словом Божого благословення до всіх присутніх звернувся настоятель храму Архангела Михаїла отець Олександр.

Справжньою окрасою свята стали виступи викладачів та студентів коледжу.

На завершення свята, за традицією, прозвучав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.

Куратори академічних груп провели зі студентами виховні години на тему « 30 років Незалежності України».

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Рішення про зміну тарифу на воду!

фото

фото

 

Іловайськ 2014

Під час Іловайського котла загинули 366 військових, ще 429 — дістали поранення різного ступеня, а близько 300 — потрапили у полон

29 серпня – сьома річниця початку виходу українських військових з Іловайського котла Донецької області.

Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року.

Іловайський котел — епізод війни на сході України у другій половині серпня 2014 року, в ході якого розгорнулися запеклі бойові дії між українськими Збройними силами та підрозділами МВС з одного боку, та збройними формуванням терористичної організації ДНР — з іншого. Характер боїв визначався стратегічним значенням Іловайська, який розташовується в 25 км на схід від Донецька — перехід Іловайська під контроль Збройних сил України дозволив би відрізати постачання зброї та бойовиків до Донецька та звільнення міста в перспективі.

Адже це ще не кінець. Невідомо, скільки ще загине синів України, скільки пролєється материнських сліз… З вірою в перемогу йдуть в цей котел війни нові батальйони, з надією на швидкий мир, ми їх проводжаємо зі сльозами на очах. Тисячі добровольців пішли служити в українську армію, сотні мільйонів гривень пожертвували на їх потреби ті, хто служити не може, рівень патріотизму в країні зашкалює, навіть у звільнених містах Донбасу все частіше чутно «Слава Україні!». Кажуть, саме так будується справжня нація.

фото

фото

фото

 

День Незалежності України

У межах відзначення 30-річчя незалежності України у Маловисторопському фаховому коледжі імені П.С. Рибалка СНАУ відбулися урочисті заходи з нагоди ювілею держави. Всі вони об’єднані слоганами «Ти у мене єдина», який символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь.

Яскравими барвами синьо-жовтих кольорів та державною символікою вигравав ганок коледжу. З вітальним словом звернувся директор коледжу Володимир Доценко, який наголосив про становлення України як держави. Історичну довідку і сценарій заходу надала і провела викладач історії Анна Об’єщик. Концертну програму підготував Василь Антонченко. Чудові українські пісні лунали у виконанні викладачів коледжу Миколи Савчченка, Вікторії Михайлик та Ірини Солодової. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за свободу і незалежність країни та здійснили урочисту ходу та покладання квітів до пам’ятного Знаку.

Завершився захід фотографуванням колективу біля фотозони «З Днем Незалежності України!». Тож нехай минуле вселяє у нас мудрість, а майбутнє – надихає на добрі справи та розвиток. Пишаємося тим, що ми народилися і живемо у красивій, незалежній державі на безкрайніх родючих просторах, поряд з чуйними, мужніми та веселими людьми!

З Днем народження рідна держава, З Днем Незалежності!

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Вітання з днем державного прапора і Днем незалежності України.

Шановні викладачі, співробітники, студенти та батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем державного прапора і Днем незалежності України.

Зичу Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення та починання в ім’я соборної незалежної України та її майбутніх поколінь, надійної запоруки добробуту і щасливого життя українського народу.

З повагою, директор Володимир Доценко.

фото

 

Вітання з Днем Державного прапора України

Слава тобі, Україно,

Невмируща слава!

Да святиться воля

І твоя держава!

Всі народи світу різняться між собою мовою, одягом, традиціями, звичаями, уподобаннями. У кожного народу є свої національні святині. Українці теж мають свої святині, які шанують і бережуть – Державні символи України, які уособлюють нашу історію, нашу сутність.

Державними символами України є Державний прапор України, Державний герб України, Державний гімн України. 2004 року Указом Президента України було встановлено свято – День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня.

Дорогі друзі! Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Любіть свою Україну, пишайтеся її символами. А сьогоднішнє свято нехай послужить зціленню і відродженню наших душ!

Колектив ВСП «Маловисторопського фахового коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ» вітає Вас з Днем Державного прапора України!

фото

 

Вітання з Днем Державного прапора України

Дорогі друзі! Вітаю всіх вас з Днем Державного прапора України. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров'я і віри в краще майбутнє нашої держави. З повагою, директор Володимир Доценко.

фото

 

Розклад вступних випробувань для заочної форми навчання.

фото

 

Наказ про зарахування на навчання №48/с

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Наказ про зарахування на навчання №47/с

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 
Відеодайджест

Пошук по сайту
Календар
< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Статистика
На даний момент 28 гостей на сайті
Користувачі : 143
Зміст : 535
Переглянути хіти змісту : 622698
Мапа відвідувачів
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери