Вибори ректора СНАУ
Проблематика тероризму
Підтримали екоініціативу
10 квітня 2021 року у 100 країнах світу проходила глобальна екологічна акція «Озеленення планети».
За задумом організаторів цьогоріч кількість висаджених дерев за 24 години повинна сягнути 1 мільйону! Ми теж долучилися до такої важливої та потрібної роботи – відновлення зелених легенів планети і висадили на території гуртожитку 85 ялинок та сосен.
Ми закликаємо всіх і кожного задуматися над майбутнім нашої планети і зробити посильний внесок у відновленні та збереженні екосистеми, оберігаючи існуючі та створюючи нові зелені насадження!
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2021/eco_in/th/eco_inth_001.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2021/eco_in/th/eco_inth_002.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2021/eco_in/th/eco_inth_003.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2021/eco_in/th/eco_inth_004.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2021/eco_in/th/eco_inth_005.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2021/eco_in/th/eco_inth_006.jpg)
Відеодайджест
Освітній процес
Репозитарій