Сумський НАУ
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Крути наша слава, наша історія

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Саме ті героїчно-трагічні події майже столітньої давності, які відбулися в морозні січневі дні 1918 року під селищем Крути, що за 130 км від Києва, на довгі роки стали одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Тоді на захист молодої Української Республіки виступили 300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва. Це був цвіт тодішньої української патріотичної молоді, цвіт молодої нації. Вони назавжди залишилися молодими, поклавши буйні голови в нерівній боротьбі з більшовицькою інтервенцією.

До цієї дати в бібліотеці Маловисторопського коледжу імені П.С.Рибалка Сумського національного аграрного університету оформлено книжкову виставку-реквієм «Крути наша слава, наша історія».

Члени історичного гуртка «Пошук», під керівництвом викладача дисципліни «Історія України» Білаша Віталія Миколайовича підготували матеріал, у якому висвітлено ті героїчні і трагічні події, прочитали вірші. Героїчні сторінки нашої історії ожили і сповнили душі студентів та викладачів коледжу глибокими патріотичними почуттями.

Цей День назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Книжкова виставка-реквієм «Крути наша слава, наша історія». Книжкова виставка-реквієм «Крути наша слава, наша історія».

 
Відеодайджест

Бібліотека коледжу
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери