Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Захист прав людини
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Крути наша слава, наша історія

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Саме ті героїчно-трагічні події майже столітньої давності, які відбулися в морозні січневі дні 1918 року під селищем Крути, що за 130 км від Києва, на довгі роки стали одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Тоді на захист молодої Української Республіки виступили 300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва. Це був цвіт тодішньої української патріотичної молоді, цвіт молодої нації. Вони назавжди залишилися молодими, поклавши буйні голови в нерівній боротьбі з більшовицькою інтервенцією.

До цієї дати в бібліотеці Маловисторопського коледжу імені П.С.Рибалка Сумського національного аграрного університету оформлено книжкову виставку-реквієм «Крути наша слава, наша історія».

Члени історичного гуртка «Пошук», під керівництвом викладача дисципліни «Історія України» Білаша Віталія Миколайовича підготували матеріал, у якому висвітлено ті героїчні і трагічні події, прочитали вірші. Героїчні сторінки нашої історії ожили і сповнили душі студентів та викладачів коледжу глибокими патріотичними почуттями.

Цей День назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Книжкова виставка-реквієм «Крути наша слава, наша історія». Книжкова виставка-реквієм «Крути наша слава, наша історія».

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери