Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Коледжанська масляна

Масляна походить від старовинного свята проводів зими, що зберігалося після прийняття Християнства. Це перш за все багато ситної їжі, тому немає нічого заторного в тому, що в цей час поласувати, скуштувати різноманітних страв і не відмовляти собі ні в чому. Головною стравою на масляну є, як відомо, млинці, які печуть кожного дня з понеділка.

Також Масляна відома всенародним гулянням: танці, співи, катання з гірок на санчатах, спорудження масляного опудала, костри тощо. Триває Масляна тиждень.

За ініціативою вихователя гуртожитку та радою студентського самоврядування традиційно свято Масляної відбулося у гуртожитку коледжу 26 лютого 2019 року. Студенти, викладачі, адміністрація коледжу та запрошені гості з радістю відвідали це дійство.

Усі присутні прийняли участь у підготовці святкового частування. На столах було багато млинців, пирогів, що приготували самі студенти. Бажаючі приймали участь у цікавих конкурсах та лотереї.

Особливо запам'ятався конкурс на найкращого «ненажеру», що вже став традицією. Хлопці повинні були швидко з'їсти млинці та відразу свиснути. Скільки сміху викликав цей конкурс у молоді, особливо незграбний свист учасників.

Як і кожне дійство підходить до завершення, так і наша Масниця закружляла снігом, заворожила наші душі та вирушила у часову подорож до зустрічі наступного року. Прощалися ми з нею спалюючи її символ - чучело. З вигуками «Гори, гори Масниця! Прийди, прийди весна, прощай зима!» - проводжали ми останні хвилини свята.

Що чекає нас у цьому році? Ми впевнені, що тільки хороше, адже ця традиція нами не забута та весело продовжується!

Наприкінці свята вихователь гуртожитку Карпенко Лілія Вадимівна висловила та нагородила Подякою мешканцям гуртожитку ,за активну участь та вагомий внесок у проведенні свята проводів зими та зустрічі весни

" Коледжанська масляна"!!!

фото фото фото

фото фото

фото

фото

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери