Святкування Дня української письменності й мови в коледжі

9 листопада з нагоди Дня української писемності й мови у навчальному закладі було проведено ряд заходів.

Відзначалося святкування з квесту «Еверест філології», в якому взяли участь студенти першого курсу. У вступній частині заходу ведучі розповіли про тернистий шлях української мови від її витоків і до сьогодення, ролі Кирила та Мефодія, Нестора Літописця, у виникненні слов’янського письменства. Мета квесту - перевірити вміння студентів практично застосовувати знання, здобуті на заняттях з української мови, розвивати логічне і асоціативне мислення, ерудицію, вміння працювати в команді, лідерські якості, прагнення до самовдосконалення, вивчення і дослідження української мови.

Команди змагалися у таких конкурсах: «Розминка», «Мовознавчий», «Морфологічний», «Фразеологічний», «Правописний», «Фонетично-орфоепічний» та «Творчий».

Спритнішими та вправнішими на всіх етапах конкурсу виявились студенти В – 11 групи, друге місце посіла команда А – 11 групи, третє Т – 11 групи.

Об 11.00 год. в читальному залі коледжу всі охочі могли перевірити знання з української мови під час ХVІІІ всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Працівники бібліотеки підготували виставку «Наша мова калинова: від витоків і до сьогодення».

Завершилося святкування підбиттям підсумків, врученням грамот та призів учасникам квесту.

Ю.І. Губа викладач української мови

фото фото фото

фото фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери