Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Святкування Дня української письменності й мови в коледжі

9 листопада з нагоди Дня української писемності й мови у навчальному закладі було проведено ряд заходів.

Відзначалося святкування з квесту «Еверест філології», в якому взяли участь студенти першого курсу. У вступній частині заходу ведучі розповіли про тернистий шлях української мови від її витоків і до сьогодення, ролі Кирила та Мефодія, Нестора Літописця, у виникненні слов’янського письменства. Мета квесту - перевірити вміння студентів практично застосовувати знання, здобуті на заняттях з української мови, розвивати логічне і асоціативне мислення, ерудицію, вміння працювати в команді, лідерські якості, прагнення до самовдосконалення, вивчення і дослідження української мови.

Команди змагалися у таких конкурсах: «Розминка», «Мовознавчий», «Морфологічний», «Фразеологічний», «Правописний», «Фонетично-орфоепічний» та «Творчий».

Спритнішими та вправнішими на всіх етапах конкурсу виявились студенти В – 11 групи, друге місце посіла команда А – 11 групи, третє Т – 11 групи.

Об 11.00 год. в читальному залі коледжу всі охочі могли перевірити знання з української мови під час ХVІІІ всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Працівники бібліотеки підготували виставку «Наша мова калинова: від витоків і до сьогодення».

Завершилося святкування підбиттям підсумків, врученням грамот та призів учасникам квесту.

Ю.І. Губа викладач української мови

фото фото фото

фото фото фото

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери