Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Захист прав людини
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Всесвітній день тварин

4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин. В рамках заходів до цього дня в нашому коледжі було проведено «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!

За даними статистики тварини в п’ять разів частіше зазнають насильства від людей, ніж люди від тварин. У чому ж причина такого ставлення? Чому люди виявляють жорстокість до тварин взагалі. А найчастіше від такої поведінки страждають безпритульні тварини. Одною з таких причин є недостатність знань про поведінку тварин і різні міфи та страшилки про них. А так вже влаштована людина, що вона проявляє агресію до того, чого боїться.

Щоб розвіяти міфи про поведінку тварин, поглибити знання про їх поведінку, особливості характеру, догляд за тваринами, серед студентів нашого коледжу було проведено «Хвостату вікторину». Під час якої студенти в ігровій формі поповнили свій багаж знань про тварин та весело провели час.

Дякуємо організаторам акції за потрібну справу, адже доброта не виникає нізвідки, кожен з нас повинен зробити світ добрішим.

Соціальний педагог. Філоненко Валерій Григорович.

фото фото фото

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери