Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Захист прав людини
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Позааудиторна робота з української мови та літератури

Позааудиторна робота з української мови та літератури є невід`ємною частиною всього освітнього процесу. Гурткова робота, вечори, конкурси, олімпіади, екскурсії, відвідування театру – це всі можливості практичного застосування гуманітарних дисциплін, підвищення інтересу студентів до їх вивчення, посилення мотивації і практичного застосування. Тому викладач української мови та літератури Юлія Губа постійно залучає студентів до поза- аудиторної роботи.

Так, 10 жовтня 2019 року, студенти Т-11 групи відвідали Сумський театр драми і музичної комедії ім. М. Щепкіна, де переглянули виставу «Кайдашева сім`я» за І.С. Нечуй-Левицьким.

У рамках святкування Дня української мови та письменності в коледжі відбулося відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та круглий стіл «Свої не гірші заморян», де студенти презентували проекти небажаних запозичень у фаховій лексиці.

Переможці І етапу конкурсу з української мови імені Петро Яцика Цеділкін Ярослав, Солоніков Євген та Гончаренко Сергій взяли участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

фото фото фото

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери