Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Захист прав людини
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Збудуємо мир разом!

Дуже дієво, коли в роботу по профілактиці булінгу задіяні студенти, які вже встигли отримати авторитет в студентському середовищі, до думки яких прислухаються оточуючі. Такий актив є запорукою успіху започаткованої справи миробудування та ненасильницької взаємодії.

На світлині учасники першого заняття в рамках створення служби порозуміння та миробудування Маловисторопсткого коледжу ім. П.С. Рибалка. Це перші кроки по створенню цієї служби в нашому закладі.

Запрошуємо до співпраці студентів та викладачів коледжу, які хочуть навчитися вирішувати конфлікти ненасильницьким способом. Хто відчуває в собі покликання миротворця, хто хоче в майбутньому хоче стати педагогом чи психологом, хто хоче досягнути успіхів у бізнесовій сфері, чи просто хоче навчитися знаходити порозуміння з оточуючими. А також запрошуємо до роботи в групі тих, хто часто стає учасником конфліктних ситуацій, про кого говорять: «З тобою неможливо спілкуватись!», «Ти ходяча проблема!», «Я не знаю, що з тобою робити, ти нікого не слухаєш!» Ми чекаємо на вас !

В програмі навчання є цікаві тренінги, заняття та практичні вправи в ході яких ви краще пізнаєте себе та оточуючих, навчитеся вирішувати конфлікти з обопільною вигодою. Тих, хто пройде повний курс навчання в групі і виявить свої здібності, як миротворця очікує запрошення стати студентом – медіатором у службі порозуміння коледжу. Приєднуйтеся!

Збудуємо мир разом!

Психологічна служба коледжу.

Соціальний педагог. Філоненко Валерій Григорович.

Контакти тел. 0965498710

День Знань