Розклад занять
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Захист прав людини
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Вітаємо

Вшановуючи мужність та героїзм морських піхотинців, виявлені у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка Сумського НАУ напередодні свята морської піхоти України вітає свого студента БОЖКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА.

Ми горді з того , що два роки тому цей мужній хлопець, морський піхотинець,захисник рідної землі, обрав саме наш, Маловисторопський фаховий коледж, і наразі, навчається на 2 курсі агрономічного відділення. Сьогодні він приймає вітання зі святом та щиру вдячність усього коледжанського загалу за гідну варту на збереженні спокою та незалежності нашої країни.

« Після служби в українській морській піхоті, - говорить Сергій – я відразу вирішив здобути професію агронома, тому і обрав провідний навчальний заклад аграрної освіти Лебединщини, Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ. Багато моїх друзів та знайомих розпочали свою професійну кар’єру здобувши освіту саме у цьому коледжі. Це і міцні знання, і закордонні практики, і успішне працевлаштування. Тому я не вагався, це мій вибір!!! Вибір професійного становлення та фінансової стабільності!!!»

фото фото фото

 
Відеодайджест
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери