Семінар-реквієм, присвячений 85-тим роковинам Голодомору 1932-1933рр

Голодомор… Це страшне слово, що повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Тому, в бібліотеці Маловисторопського коледжу пройшов семінар-реквієм, присвячений 85-тим роковинам Голодомору 1932-1933рр., під час якого студенти та викладачі ознайомилися з книжковою виставкою «Прости нас пам’яте, прости», з архівними документами, з ілюстрованими матеріалами та спогадами очевидців тієї страшної трагедії, переглянули ряд відеофрагментів з елементами хроніки про передумови створення, масштаби та наслідки штучного голодомору в Україні. Завершився захід зворушливою піснею «Свіча» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена всім загиблим у ті страшні роки.

фото фото фото

фото фото