Урочистості до Дня знань

День знань – особливе свято. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

…8 година ранку! Звучать колокола, фанфари, які сповіщають про початок свята.

Ведучий урочистостей оголошує, що в супроводі директора коледжу та відмінників навчання зустрічаємо шанованих гостей свята: проректора з навчально-науково-виробничих питань розвитку та АГД Сумського НАУ Шпетного Миколу Борисовича, сільського голову Маловисторопської сільської ради Ромасенка Миколу Івановича.

Звучить державний Гімн України. Ведучий пропонує внести державний прапор України та прапор коледжу. Віддаючи шану тим, що полягли в боях за свободу і незалежність Вітчизни і хто охороняє кордони нашої держави сьогодні, студенти коледжу покладають квіти до меморіалів загиблих воїнів. Директор коледжу Федина В.М. тепло і сердечно вітає всіх присутніх, а особливо першокурсників та їх батьків з Днем знань, відзначає грамотами та подяками кращих працівників коледжу, відмінників навчання, студентів які брали участь в обласних олімпіадах з різних дисциплін.

З вітальними словами до присутніх звернулися шановані гості. Запашний коровай і кошик достатку – символи хліборобської праці, символи достатку і миру стояли на почесному місці урочистостей.

Студенти-четветокурсники звернулися до першокурсників зі словами вітання, а також передали їм символічну «Книгу мудрості» та «Ключ до знань».

До першокурсників звернулась зі словами вітання одна з мам, яка побажала своїм дітям щоб на їх студентському шляху були лише мудрі порадники, а надійними помічниками були книги і комп`ютери.

Традиційно відмінники навчання випустили в небо голубів, як символ добра, надії та миру. Сподіваючись, що ці птахи принесуть спокій для нашої рідної країни, яка сьогодні переживає дуже тяжкі часи.

Н.Савченко

фото фото фото

фото фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери