Зустріч випускників 2017

25 червня у Маловисторопському коледжі відбулася традиційна зустріч випускників різних поколінь. Зранку ганок коледжу тонув у пахощах квітів та святкових мелодіях. Так зустрічав навчальний заклад своїх минулих студентів.

Вестибюль та подвір`я наповнилося голосами гостей. Хто зустрічав своїх викладачів та кураторів, хто – давніх друзів і колег. Всього до коледжу завітало 240 випускників. Які були запрошені на урочисту концертну програму «Віват, випускники!». Під час дійства поряд з привітаннями ведучої до випускників звернувся директор коледжу Федина В.М. Потім на сцену піднялися випускники агрономічного відділення, які закінчили коледж 35 років тому зі своїм куратором Бадьорною Л.Ю. До зали звернулася випускниця Копил О.В., Лустенко Т.М. та Стрижиченко О.І. Вони подякували викладачам за міцні знання, виховання, за відкриту професійну стежину їхнього життя. Тож, поряд з художніми номерами аматорів коледжанської сцени були і сльози радості і цілунки і обійми, безліч позитивних емоцій та спогадів.

Напевно таке свято назавжди залишиться в серцях випускників і викладачів коледжу, адже що може бути краще в житті ніж щира дружба, світлі спогади та любов!

Ю.П. Савенко, ведуча урочистої частини свята

зустріч випуск зустріч випуск зустріч випуск

зустріч випуск зустріч випуск

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери