Кращий спортсмен коледжу 2017 року

Вже традиційними для нашого навчального закладу стали індивідуальні змагання з легкоатлетичного багатоборства «Кращий спортсмен коледжу». Проведення цього заходу має на меті вирішення таких завдань: сприяння гармонійному розвитку особистості підвищення рівня фізичної культури та популяризація масового спорту, покращення стану, фізичного, морального та психологічного здоров’я студентів; набуття звичок до самостійних систематичних занять фізкультурою і спортом; виховання волі до перемоги тощо.

Під час урочистої частини спортивного свята заступник директора з навчальної роботи Ромасенко Т. В. вручила почесні грамоти і солодощі кращим спортсменам коледжу – переможцям та призерам обласних і районних змагань з міні – футболу, волейболу, настільного тенісу, живих шахів.

Програма змагань з легкоатлетичного багатоборства складалася з чотирьох видів: біг на дистанції 100 метрів, метання палого м’яча, стрибки в довжину з розбігу, підтягування на перекладині. Лише одне залікове очко розподілило трійку призерів: І місце зайняв студент ТТ – 31 групи Мєльніков Євген, другим, неочікувано для всіх, став студент – першокурсник Хоменко Едуард, третім – Коротич Віталій студент групи ТТ – 21.

Завершилося свято поєдинком з міні – футболу між збірною випускників та збірною коледжу 4:1 на користь збірної коледжу.

Викладач фізичного виховання О. П. Губа.

Спорт Спорт Спорт

Спорт Спорт Спорт

Спорт Спорт Спорт

Спорт Спорт Спорт

Спорт

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери