Безпека під час відпочинку на воді

10 травня 2017 року в рамках запланованого плану роботи служби охорони праці в коледжі, у відповідності наказу Міністерства освіти і науки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки Лебединської районної державної адміністрації,з метою попередження загибелі людей на водних об’єктах з студентами коледжу було проведено бесіду інструктаж «Безпека під час відпочинку на воді».

В ході проведення бесіди було розглянуто причини загибелі людей на воді, загальні правила поведінки на воді, наголошено на пункти правил поведінки на воді, що забороняють купатися в невідомих місцях, що не призначені для купання та відпочинку, вживати спиртні напої під час купання, пірнати в невідомих місцях та з берега , містків, причалів, дерев. Під час бесіди було наголошено на способах недопущення трагедії на воді, на способах спасіння себе та інших людей, при судомах та інших нещасних випадках на воді.

Також медичним працівником коледжу було проведено інструктаж з питань надання невідкладної домедичної допомоги при різних нещасних випадках, що можуть статися з людиною при відпочинку на воді: як провести реанімаційні заходи людині потопельнику, як проводити непрямий масаж серця, якими способами можна допомогти при травмах, переломах та вивихах та ін. Адже при вчасній медичній допомозі можна врятувати життя людині.

</a> 
<a rel=</a> 
<a rel=</a></p>
<p><a rel=</a></p></div><span class=