Творчий вечір

27 квітня в актовій залі Маловисторопського коледжу відбувся творчий вечір, присвячений 40-річчю творчої діяльності учасника художньої самодіяльності, викладача агрономічних дисциплін, завідувача заочним відділенням Савченка Миколи Феофановича. Чотири десятиліття поспіль Савченко М.Ф. радує своїм яскравим вокалом не тільки студентів та жителів села М.Вистороп, але й жителів Лебединського району.Він був учасником багатьох конкурсів вокального співу України.

З великим задоволенням на свято завітали студенти, викладачі, жителі села, випускники коледжу, щоб привітати талановиту людину з творчим ювілеєм і висловити щиру подяку та побажання.

Зі сцени до ювіляра звернулися директор коледжу Федина В.М., голова циклової комісії агрономічних дисциплін Бадьорна Л.Ю., студенти агрономічних груп та представники Маловисторопської сільської ради. На свято також завітали випускниці 2012 року, учасниці художньої самодіяльності коледжу Карпенко Тетяна та Азарова Анна, щоб щирим словом та піснею привітати свого наставника і подякувати йому за творчу співпрацю на сцені.

Під час творчого вечора в співбесіді з ведучою Савченко М.Ф. поділився спогадами про дитинство, початком професійної та творчої кар`єри. Цікавою була розповідь про ювіляра від його товариша та колеги, викладача фізичного виховання, Кулініча Михайла.

Підтримати ювіляра прийшли всі учасники художньої самодіяльності, з якими Микола Феофанович працює на сцені під час всіх концертних програм. Лунали вітання та пісні у виконанні Юлії Губи, Ольги Дрозденко, Михайла Магаляса, Сергія Іщенка, Тетяни Бережної, Анастасії Федотової, Альони Перевозник.

Всі художні номери вечора були представлені в супроводі відео презентації, яка відображала багаторічну творчу діяльність ювіляра.

Захід пройшов у піднесеному настрої та залишив незабутні спогади про творчий шлях Миколи Савченка. Нехай ще багато років лине пісня Савченка Миколи Феофановича з любов`ю до людей та рідного краю!.

Савенко Ю.П. – організатор, ведуча свята, викладач загальноосвітніх дисциплін

День народження День народження День народження

День народження День народження День народження

День народження День народження День народження

День народження День народження День народження

День народження День народження День народження

День народження День народження

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери