Семінар - тренінг на тему: «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку підлітків»

Поведінка сучасного підлітка – це складна система взаємодії молодої людини з оточуючим її світом і світом реального спілкування з друзями, батьками, викладачами та віртуальної взаємодії через інформаційні системи.

Молодій людині дуже важко знайти своє місце в цьому реальному та віртуальному оточенні. У них виникає дуже багато питань, які їх хвилюють і на які вони не завжди можуть знайти відповіді. А тому часті стресові ситуації, неможливість реально оцінювати свою поведінку, відчуженість батьків, дорослих, не розуміння їх друзями можуть викликати у них замкнутість та схильність до суїцидальної поведінки.

Батьки, викладачі не завжди можуть визначити причини такої поведінки підлітків, тому що не мають достатньо знань досвіду, адже раніше про цю проблему взагалі старались не говорити. Тому з метою розкриття причини суїцидальної поведінки підлітків та вміння надати їм допомогу і був проведений семінар – тренінг. Практичний психолог Михайлик В.О. розкрила основні питання семінару – тренінгу, дала відповіді на питання, що виникли у викладачів, провела анкетування «Пізнай себе».

фото фото