День студентського самоврядування

29 листопада з метою підвищення ролі органу студентського самоврядування, активності студентів в коледжі влаштували День студентського самоврядування. В цей день обов`язки директора коледжу виконувала Солодова Ірина - голова ради студентського самоврядування, студентка III курсу спеціальності «Агрономія». А взагалі, всі посади адміністрації заміняли кращі та активні студенти коледжу.

В цей день дублери викладачів провели лекційні та практичні заняття в навчальних групах. Долучаючись до акції «16 днів без насильства» дублери кураторів підготували виховну годину «Стоп булінгу в коледжі», на заняттях проведено низку тренінгів з даного питання, обговорено проблему сімейного насильства та пам`ятки «Якщо ти - жертва булінгу», «Якщо ти – свідок булінгу».

Сьогодні у нас День студентського самоврядування і це, повірте, незабутні враження для усіх. Ми, студенти, дізнаємося, як і чим живе коледж за межами навчальних аудиторій та кабінетів, де проходять заняття. Ми проявляємо лідерські та управлінські якості. Можливо саме цей досвід у подальшому сприятиме тому, що студенти вирішать обрати викладацьку працю, а згодом займати керівні посади. Нам добре навчатися і виховуватися саме в цьому коледжі.

Голова студентського самоврядування Солодова Ірина

фото фото фото

фото фото фото

фото фото