Веселе життя студентів Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ

Студентські роки, як вважає більшість, чи не найкращими роками в своєму житті. Саме в цей час кожен стає по справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми. І значна частина цих проблем – суто студентські. Коли студенти спільно вирішують свої проблеми, щось планують – це і є студентське самоврядування.

В нашому коледжі активно працює рада студентського самоврядування – команда студентів, багатих ідеями, різними пропозиціями.

Всі ми хочемо розбавити сірі будні яскравими фарбами. Тому дуже часто влаштовуємо свята, квести, вечірки.

Щопонеділка у нас проходять збори ради студентського самоврядування коледжу, де ми разом плануємо роботу на тиждень, обговорюємо, чи все вдало зробили.

Кожного вівторка у гуртожитку проходить перегляд фільмів у кінозалі, щосереди студенти мають можливість відпочити на дискотеці, потанцювати.

Щотижня ми плануємо свята. Наприклад:

 • 10 жовтня – День Яйця, де між поверхами гуртожитку ми провели кулінарний батл.
 • 17 жовтня – «Міс Осінь-2018». Студентки першого курсу позмагались за такий чарівний титул.
 • 31 жовтня – Хеловін. Велика кількість конкурсів, чудові костюми, образи та святкова дискотека.
 • 20 листопада – святкування Міжнародного дня студента. Вдень – святковий концерт, а у вечері – справжнє свято – вальс, конкурси, пісні, дискотека.

Два рази на рік ми проводимо День студентського самоврядування, коли всім керують студенти. На нашу думку, це чудова можливість кожного студента проявити свої здібності в ролі дублера куратора або дублера викладача та провести заняття, або ж дублера будь-якого представника з адміністрації. На цьому список діяльності самоврядування коледжу не закінчується.

Ми створили раду студентського самоврядування коледжу, прагнучи самостійно самостійно вирішувати питання самоорганізації, дозвілля, морально – етичного, культурного та спортивного розвитку студента, як всебічно-розвинутої особистості, а також з метою активної участі студентів у громадському житті Маловисторопського коледжу, забезпечення співпраці з адміністрацією коледжу.

Органи студентського самоврядування створюються на добровільних виборних засадах за ініціативою студентів і є складовою громадського самоврядування коледжу, здійснюють свою діяльність в інтересах всього студентства коледжу.

Студентське самоврядування здійснюється на рівні навчальної групи, гуртожитку, факультету, та коледжу в цілому.

Структура студентського самоврядування Маловисторопського коледжу складається з наступних органів:

 • Голова ради студентського самоврядування коледжу.
 • Голова ради студентського самоврядування гуртожитку.
 • Голова денного відділення.
 • Відповідальний за радіо-ефір.
 • Культурно-масовий сектор.
 • Трудовий сектор.
 • Сектор порядку та дисципліни.
 • Академічний сектор.

Всі наші студенти дуже активні, кожен має змогу допомагати нам у вирішенні нам у вирішенні багатьох питань. Дуже легко працювати з таким студентським колективом, організовувати свята, вечірки, квести, конкурси, чим саме ми і займаємося. Життя в нашому коледжі вирує.

Голова ради студентського самоврядування коледжу Солодова Ірина

фото фото фото

фото