Виховні заходи від ветеринарних фахівців

З 08.10.2018 по 12.10.2018 в рамках циклової комісії дисциплін ветеринарної медицини проводилися різноманітні цікаві заходи; зокрема

Викладач Л.В.Воробйова з студентами В – 41 групи провела конференцію на тему: "Магнітно – резонансна томографія у ветеринарній медицині", де наголосила про основні показання проведення МРТ, яке дає інформацію про розмір, розташування новоутворень, дає можливість вирішити питання про операбельність того чи іншого випадку.

Вперше за задумом студентів відділення ветеринарної медицини були створені композиції на асфальті "Осінній вернісаж".

10.10.2018. відбувся конкурс "Кращий за професією – 2018", чимось цьогорічний конкурс був схожий на "Міс ветеринарія", оскільки участь в ньому прийняли троє чарівних дівчат, які вправно виконували всі поставлені завдання.

Всі радо вітали Ковалівську Анну, Бову Тетяну, Олондар Світлану.

Тож побажаємо їм в подальшому нових досягнень на професійній ниві.

Дівчата! Так тримати!

Викладач Калініченко О.П. разом з іншими викладачами відділення продемонстрував відеоряд "Небезпечні інфекційні хвороби тварин", оскільки відомо, що "Медицина лікує людину, а ветеринар – людство"

З групою В – 21 були обговорені цікаві факти із життя тварин, які підготували студенти використовуючи літературні джерела та інформаційні ресурси.

Голови циклової комісії ветеринарних дисциплін Л.Д. Ващенко

фото фото фото

фото фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери