Декада виховних заходів від агрономічних фахівців

В рамках декади циклової комісії агрономічних дисциплін в коледжі було проведено ряд цікавих і змістовних заходів.

Квіти – окраса життя, вони приносять людині святковий настрій, заспокоюють нервову систему, відволікають від неприємних думок, розвіюють горе, наповнюють приємними пахощами повітря. Тому низка заходів і розпочалась з виставки квіткових композицій та сюжету «Ріг достатку», яка викликала жвавий інтерес у студентів, їх батьків та працівників коледжу.

Видовищно проводилось традиційне свято картоплі. Були представлено понад 70 сортів української, голландської, німецької, білоруської селекції, вирощених у навчальному закладі.

В рамках свята прослухали цікаві розповіді про «другий хліб», який споконвіку називали хлібороби України картоплю, які підготували студенти Поддячев Богдан, Солодова Ірина, Сепета Ольга, вони повідали присутнім історію походження картоплі, її продовольче, технічне, кормове значення, лікувальні, косметичні властивості та охарактеризували сучасні сорти. Досвідом вирощування високих врожаїв на присадибній ділянці площей 0,5 га поділився викладач агрономічних дисциплін Савченко М.Ф. та провів цікаву, пізнавальну вікторину про цей чудовий овоч.

І.М. Бабкіна, голова циклової комісії агрономічних дисциплін

фото фото фото