Коледж жнивує!

Напруженою порою хліборобського сезону в українців завжди були жнива. Збір урожаю — це особлива за напругою фаза річного хліборобського циклу. Щоб виростити врожай, треба вкласти велику частку розуму, хисту і праці, це розуміють працівники навчально-виробничого підрозділу, які відповідально та злагоджено працюють на полях коледжу.

До збирання ранніх зернових цього року підійшли у всеозброєнні: і техніки вдосталь, і паливно-мастильними матеріалами на період жнивної кампанії забезпечені.Тож робота у полі кипить з раннього ранку і до пізнього вечора.

Жнива у розпалі не лише у полі, а й на току, де молотять, і віють зерно. Робота тут кипить з раннього ранку й до пізнього вечора. Допомогають на току студенти 3 курсу спеціальності «Агрономія», які проходять технологічну практику на базі коледжу.Поряд з виконанням робіт на току,вони вчаться визначати строки збирання врожаю, особливості достигання культур та показники стиглості, комплектувати та організовувати роботу збирально-транспортних комплексів.

Одночасно із збором врожаю проводиться заготівля кормів для тварин навчально-виробничої ферми на період зимівлі .

Тим часом у їдальні коледжу кухаріготують для трударів смачний та поживний обід. Обід, годинний перепочинок – і знову у бій за кожен стиглий колос. Кожне зернятко, кожен колосок на безкрайому золотавому полі – для хлібороба – символ багатства та впевненості у завтрашньому дні. Адже без хліба – немає життя. А без невтомних та сильних рук трударів – запашної паляниці на обідньому столі.

Т.В.Ромасенко

Жнива Жнива Жнива

Жнива Жнива

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери